RK73G2ATTD9091F
MFR.Part #
RK73G2ATTD9091F
JLCPCB Part #
C5724972
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS