SG73P2ATTD3402D
MFR.Part #
SG73P2ATTD3402D
JLCPCB Part #
C4091622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS