RN732BTTD4933C25
MFR.Part #
RN732BTTD4933C25
JLCPCB Part #
C4346342
Description
-55℃~+155℃ 125mW 493kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS