RN731JTTD1231F25
MFR.Part #
RN731JTTD1231F25
JLCPCB Part #
C4304081
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS