SR732HTTER240F
MFR.Part #
SR732HTTER240F
JLCPCB Part #
C4007696
Description
-55℃~+150℃ 240mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS