RN731JTTD12R1F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD12R1F25
JLCPCB Part #
C3929692
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS