RN73R2BTTD5833B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5833B25
JLCPCB Part #
C2547646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS