RK73H1JRTTD1212D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1212D
JLCPCB Part #
C2598725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS