RN731JTTD3302B25
MFR.Part #
RN731JTTD3302B25
JLCPCB Part #
C186428
Description
33kΩ 63mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS