RN731ETTP9882C50
MFR.Part #
RN731ETTP9882C50
JLCPCB Part #
C4322593
Description
-55℃~+155℃ 63mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS