SG73P2ARTTD363J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD363J
JLCPCB Part #
C5893651
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS