RN73H1JTTD9760D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9760D100
JLCPCB Part #
C4161450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS