HV73V2ATTD625G
MFR.Part #
HV73V2ATTD625G
JLCPCB Part #
C4169759
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS