RN731ETTP9201D25
MFR.Part #
RN731ETTP9201D25
JLCPCB Part #
C4339014
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS