SG73S1JTTD275G
MFR.Part #
SG73S1JTTD275G
JLCPCB Part #
C4145027
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS