RN73H2ETTD4641F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4641F50
JLCPCB Part #
C4031891
Description
250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS