RN731ETTP8560C25
MFR.Part #
RN731ETTP8560C25
JLCPCB Part #
C4058488
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS