RN73H1JTTD6342F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6342F50
JLCPCB Part #
C4126130
Description
100mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS