RK73H1HTTC54R9F
MFR.Part #
RK73H1HTTC54R9F
JLCPCB Part #
C2575530
Description
-55℃~+155℃ 50mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS