RN73R1ETTP8560C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP8560C25
JLCPCB Part #
C4148338
Description
-55℃~+155℃ 63mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS