RN731ETTP7590F50
MFR.Part #
RN731ETTP7590F50
JLCPCB Part #
C4260186
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 759Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS