RN73H2BTTD1181A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1181A10
JLCPCB Part #
C4059603
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS