RN73H2BTTD8662F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8662F100
JLCPCB Part #
C2544730
Description
250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS