RK73G2ATTD3923D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3923D
JLCPCB Part #
C6388805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS