RN731ETTP7501C25
MFR.Part #
RN731ETTP7501C25
JLCPCB Part #
C3948305
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS