HV73V2ATTD2213D
MFR.Part #
HV73V2ATTD2213D
JLCPCB Part #
C4181339
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS