RN731ETTP6730D25
MFR.Part #
RN731ETTP6730D25
JLCPCB Part #
C4033898
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS