SG733ATTE122M
MFR.Part #
SG733ATTE122M
JLCPCB Part #
C4188497
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS