RK73B1JTTD1R5J
MFR.Part #
RK73B1JTTD1R5J
JLCPCB Part #
C307260
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS