RN731ETTP5691D50
MFR.Part #
RN731ETTP5691D50
JLCPCB Part #
C4206323
Description
-55℃~+155℃ 5.69kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS