SG73P2ERTTD2212F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2212F
JLCPCB Part #
C6295531
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS