SG73S1JTTD1071F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD1071F
JLCPCB Part #
C4070151
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS