RN731ETTP1691D50
MFR.Part #
RN731ETTP1691D50
JLCPCB Part #
C4321700
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS