RN731ETTP5421B25
MFR.Part #
RN731ETTP5421B25
JLCPCB Part #
C3980143
Description
-55℃~+155℃ 5.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS