RN73H1JTTD6043B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6043B25
JLCPCB Part #
C4336384
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS