RN731ETTP4700D25
MFR.Part #
RN731ETTP4700D25
JLCPCB Part #
C4074076
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS