RN731JTTD6901B50
MFR.Part #
RN731JTTD6901B50
JLCPCB Part #
C4280316
Description
-55℃~+155℃ 6.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS