RK73G2BRTTD9101C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9101C
JLCPCB Part #
C7284720
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS