RN731ETTP4220B25
MFR.Part #
RN731ETTP4220B25
JLCPCB Part #
C4334808
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS