HV732BRTTD205G
MFR.Part #
HV732BRTTD205G
JLCPCB Part #
C5765447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS