RK73G2ATTD3403F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3403F
JLCPCB Part #
C5724847
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS