RN731ETTP3202B25
MFR.Part #
RN731ETTP3202B25
JLCPCB Part #
C4240427
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS