RN73H1ETTP4420B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4420B25
JLCPCB Part #
C2534634
Description
442Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS