RK73G1ETTP6041F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6041F
JLCPCB Part #
C2577664
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS