RN73H2BTTD1980F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1980F10
JLCPCB Part #
C2559379
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS