RN731ETTP2522D50
MFR.Part #
RN731ETTP2522D50
JLCPCB Part #
C4209093
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS