RN73H1ETTP8560B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8560B10
JLCPCB Part #
C4210413
Description
-55℃~+155℃ 63mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS