RN732ATTD1523F25
MFR.Part #
RN732ATTD1523F25
JLCPCB Part #
C3952685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 152kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS