RN731ETTP2462C25
MFR.Part #
RN731ETTP2462C25
JLCPCB Part #
C4004612
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS