SG73S1ETTP2323D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2323D
JLCPCB Part #
C4120226
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS